Monday, March 28, 2016

Brīvdiena manā istabā | Day off in my room

Šajā jaunajā istabā (manā pirmajā guļamistabā Francijā) par savu gardrobi, protams, man ir vislielākais gods. Es gribētu teikt, ka tā ir vieta, kur vienmēr valda kārtība, bet tad es bišiņ samelotos. Un pēc vairāku variantu izmēģināšanas, esmu nonākusi pie labākās iespējamās sistēmas.
Pakaramais displejs ir sen kārots pirkums un šoreiz bija vienīgā izeja, lai saglabātu istabā plašumu. Un man kā savu drēbju fanam tās vienmēr prieks redzēt. Un kamēr puse no manas gardrobes ir second hand atradumi par mazām naudiņām, šī "veikala" sistēma dod tām vizuāli lielāku vērtību.
Uz pakaramajiem blūzes, žaketes un viss cits, kas nevar būt saņurcīts. Un tad, lai skaistāk, sakārtots pa krāsām. Mājas īpašnieku atstātais grāmatu plaukts noder kā lokāmo drēbju plauktu sistēma. Lai noslēptu zeķes un apakšveļu izmantoju IKEA kastes, nekādas nepieciešamības pēc atvilknēm. Lai palielinātu vietu džemperiem talkā nāk karināms kurpju turētājs arī no IKEA. Ļoti turējos izturēt melnbaltu interjeru un drēbēm dot galveno lomu, bet beigās tāpat visur visādi krāsaini nieciņi un pie sienām bildes,bildes,bildes.
_____
In this new room (my first bedroom here in France) my wardrobe is my biggest pride and joy, of course. I would like to say that's one place that never gets messy, but I would be lying then. And after multiple variations, I have come up with best possible solution.
Clothes rack was long awaited purchase and this time it was the only option in order to safe precious space in the room. And as my own clothing fan, I am always happy to see them. And while half of my wardrobe is cheap second hand purchases, this shop-like display gives them more visual value. On the hangers I have blouses, blazers and everything else that can't be creased. And then color coordinated for aesthetic pleasure. House owners left us this bookcase that now serves as shelving system for everything folded. To hide socks and underwear I am using IKEA boxes, no need for drawers. To gain more storage for jumpers I use shoe rack also from IKEA. I was trying to go for black and white theme to give clothing the main act, but at the end there are multiple colored knick knacks and a lot of pictures on the walls.

Džinsi, krekls - second hand
_____
Jeans, shirt - second hand