Sunday, February 14, 2016

Pamats | The base

Šoreiz gribu parunāt par pamatu. Par to, kas vienmēr paliks. Par to, kas nenoveco, bet no kā nenogurst. Uz to var paļauties, pie tā var atgriezties neskaitāmas reizes, un tu zini, būs labi. Tā ir māju sajūta, cilvēka klātbūtne, komforta zona vai daba. Un tas var būt arī apģērbs.
Apģērbs, kas visādās variācijās vienmēr būs. Būs modē, veikalos vai tavā skapī. Vai manā, par to es zinu vairāk.
Pamats manā skapī ir melnbalts. Tās ir lietas no kā attīstīties, kuras piedod visu un spēj visu. Piemēram, baltas blūzes. Nepārspējamas dažādībā un kompanjonos. Dienās, kad komplekti nevedas, ir tā baltā blūze un tad paliek viegli. Esmu droša, balta blūze man būs vienmēr, un ne viena vien. Un, protams, kā neiztikt bez melnām biksēm, ja runā par galvenajiem gardrobes stūrakmeņiem. Šajās bildēs, nesen iegūtas ofisa stila bikses, bet ja man būtu jāizvēlas, es dodu priekšroku uzticamajām melnajām džinsām ar augsto vidukli. Bet bez melnām biksēm nu nekā. Un tagad jau vairākus gadus savu outfitu dzīvīti nespēju iedomāties bez melnajiem creeperiem no NAF NAF. Jau tagad šausminos, kur atradīšu jaunus, ja ar šiem kaut kas notiks. Šīs kurpes nekad neliek vilties.
Lai apģērbs kļūtu par bāzi tam jābūt vienkāršām, loģiski. Bet arī leoparda raksta mētelis var būt gardrobes galvenais punkts, un tas ir tas fascinējošais stila aspekts. Tā dažādība un izaugsme. Pēc gadiem mans pamats būs citāds, tas pilnveidosies, tad būs laiks palasīt vecos bloga ierakstus.
Šajās bildēs atgriezos pie dabas, un savienoju lauku atmosfēru ar modernu pilsētas apģērbu. Uz lauka retais ietu baltā kreklā. Mūsu pamati atšķiras.
_____
This time I want to talk about the foundation, the base. About what will always stay. About what never gets old, but from what you never get bored of. To which you can always relay, come back numerous times and you know it will be alright. That is the feeling of home, presence of a human, comfort zone or nature. And it can also be clothing.
Clothing, that will always be in multiple variations. Will be in fashion, in stores or in your closet. Or mine, I know about that one more.
The base in my closet is black and white. Those are things to develop from, things that forgive everything and can do anything. For example, white blouses. Unbeatable in their variety and their companions. In days when outfits are harder to come up with, there is the white blouse and then it gets easy. I am sure I will have a white blouse forever, and not only one. And of course, how not to mention black pants when talking about the main points of a wardrobe. In these photos, office style pants I recently picked up, but if I had to choose, I would go with my trusty black high waisted jeans. And for couple of years now I can't imagine my little outfit journey without the black creepers from NAF NAF. I already stress from the thought of finding new ones, if something happens with these. These creepers never let me down.
In order for clothing to become the base it needs to be simple, logical. But leopard print coat can be the main point of a wardrobe. And that is that fascinating aspect of style . It's variety and development. My base will be different in couple of years, it will grow, then will be the time to look through these blog posts.
In these photos I returned to the nature, I combined country feel with modern city outfit. Hardly anybody would wear white blouse on a field. Our bases differ.


Blūze - Lindex
Džemperis - Zara
Bikses - Promod
Kurpes - NAF NAF
_____
Blouse - Lindex
Sweater - Zara
Pants - Promod
Shoes - NAF NAF

Foto - Dace Grīnvalde