Sunday, December 6, 2015

Interneta favorīti | Internet favorites

Tā kā ļoti liela manas ikdienas daļa ir internets, es nolēmu šoreiz padalīties ar saviem mīļākajiem cilvēkiem sociālajos tīklos. Ierobežoju sevi izvēlēties 2 profilus, lapas, cilvēkus no katras platformas, šādu izvēli izdarīt ir grūti, tāpēc droši varu teikt, ka šādi web-favorītu ieraksti turpināsies aizstājot šos ar jauniem. Šis ir saturs, kas mani iedvesmo un motivē darīt labāk, tāpēc izbaudiet!
_____
Because I spend most of my everyday life on the Internet, I figured I will share some of my favourite people on social media. I limited myself to 2 persons, profiles, sites per platform, and because the choice was so hard, I am sure I will continue these web-favorites posts only with different people each time. All of these people inspire me and motivate me to do better! Oh, bless the world wide web!

Bloglovin

Man jāpiemin savi mīļākie blogi, nav nepieciešams Bloglovin profils, lai sekotu šīm dāmām, bet ja tev ir daudz iecienīti blogi, tad šis saits atvieglos visu jaunāko ierakstu apskati.
Zanita savā blogā publicē stila fotogrāfijas un rakstus par visdažādākajām tēmām, bet visvairāk mani interesē viņas padomu/ieteikumu raksti, kas atbild uz aktuāliem jautājumiem un ļauj mācīties no citu kļūdām. Turpretī blogs ar ļoti izturētu stilu - Oracle Fox, tīrs minimālisms un elegance, tā es gribētu mācēt ģērbties un dzīvot.
_____
I have to mention my favorite blogs, no need for Bloglovin profile for this, you can follow these ladies anyway, but if you have more than two blogs to follow, this website will help you loads to catch up with every new post there is.
Zanita  is simple and beautiful Australian and in her blog she posts style photos and articles about various topics, but I am mostly interested in her tips and tricks posts where she gives some life advice we all need. Whereas a blog with very dedicated style -  Oracle Fox, clean minimalism and elegance, I would love to be able to dress and live like that.
Tumblr

Tumblr es vienmēr meklēju kādu jaunu mākslinieku, tā arī uzgāju Mouni Feddag - amizantas un modernas ilustrācijas. Un viens blogs, kura estētika mani uzrunā- fihery
_____
I always try to look for new, fresh artists to follow on Tumblr, so I came across Mouni Feddag - amusing and modern illustrations. And another blog, whose aesthetic is something I aim for - fihery.

YouTube

YouTube ierindojas manu mīļāko mediju topa otrajā vietā jau kādu laiku. Tagad Youtube ir kas daudz vairāk par kaķu video. Ir daudz radošu cilvēku, kas šo platformu tikai ceļ, viens to tiem ir Casey Neistat, šogad sācis savu ikdienas vlogus (video blog), viņš ir profesionāls filmu režisors un viņa dzīvesstils ir viņa brends. Vienreizēja personība un lielisks motivators, ļoti iesaku, labākie vlogi un video vispār iekš Youtube. Bet saistībā ar modi un stilu, manas favorītes ir dvīnes no Arizonas - The Fashion Citizen, abas ar orģinālu personīgo stilu un izciliem second hand video. Ja vajadzīga iedvesma second hand redzesloka paplašināšanai, es vēršos pie viņām.
_____
Youtube for a while has been my second favorite in my social media top list. Now it's more than cat videos. There are countless creative people, who grow this platform; one of them is Casey Neistat, who started his daily vlogs this year, but has been professional filmmaker for years and his lifestyle is his brand. Amazing personality and great motivator, strongly suggest, best vlogs and overall videos on YouTube. But more related to fashion and style, my favorites are two twins from Arizona, The Fashion Citizen, both with unique personal style and amazing thrifting videos. If I ever need some inspiration for broadening my thrifting horizons I go to them.
Instagram

Un mana mīļākā sadaļa saldajam ēdienam! Instagram favorīti man ir visvairāk, tik daudz skaistu profilu! Šoreiz padalos ar savu vismīļāko Instagram personību - Alyssa Lau, pārdomāts un reizē ļoti vienkāršs stils ar orģinālām bildēm un noformējumu. Un otrs profils - Nguan, ir pasteļtoņu piesātināta fotogrāfiju dienasgrāmata. Ja gadījumā vajag nedaudz vairāk gaiši rozā noskaņas dzīvē.
_____
And my dearest section for the dessert! I have too many Instagram favorites, there are so many beautiful accounts! This time I will share with you my absolute favorite Instagrammer - Alyssa Lau, thought-out and simple style with original photos and layout. And another profile - Nguan, a pastel toned photography diary. In case you need more dusty pink in your life, which I bet you do!