Sunday, October 11, 2015

Šis ir droši | This is safe

Nav nekāds brīnums, ka mana dienas kārtība ir izmainījusies. Ierasto 10 minūšu attālums līdz skolai ir nomainīts uz 3 transportiem vienas stundas garumā. Doma par iespīlētiem zīmuļsvārkiem atkrīt, kad tev ātri jāsoļo, lai paspētu uz pirmo lekciju. Tagad, iepriekšējā vakarā, domājot par nākamās dienas apģērba komplektu, jāpiedomā, vai tā baltā žakete netiks notraipīta ar krāsu, vai es izskatīšos labi arī dienas beigās, kad nebūšu redzējusi spoguli visu dienu. Un pats galvenais, vai man būs ērti.
Tāpēc manas mīļākās bikses tagad ir mom jeans, komforts un solis nost no ierastā. Kopā ar Converse kedām - viens no ērtākajiem ikdienas komplektiem vispār. Iesaku izmēģināt! Un tu nekad nevari kļūdīties ar džinsu un baltas blūzes komplektu.
_____
It's not a surprise that my agenda is completely changed. Instead of the usual 10 minute distance to school it now takes 3 transports and one hour. There is no thought about bodycon pencil skirt, when you have to speed walk to get to school in time for the first lesson. Now putting outfit together evening before I have to rethink is this white blazer will get splashed by paint and will I look good at the end of the day after not seeing a mirror the whole day. And the main thing, will I be comfortable.
That's why my mom jeans are my favorite now, comfort and step out of the usual. Paired with Converse it's one of my comfiest outfits for everyday. Try it out! And you can never go wrong with white blouse and jeans combo!Krekls, bikses - thrifted
Kedas - Converse
_____
Blouse, jeans - thrifted
Sneakers - Converse