Sunday, October 25, 2015

Atdzīvināt | To revive

Ak, mēteļi,mēteļi! Labs mētelis var izglābt vienkāršu apģērba komplektu, tas ir fakts. Šis rozā to izdara pavisam viegli. Secinājums, gari mēteļi liek justies ritīgi badass. Tā it kā es valdītu pār pasauli, labi, vismaz pār šo ielu (street is you runway, right?). Un šis pat nav pats garākais iespējamais mētelis. Ko ar tevi dara tie, kas sniedzas līdz potītei? Skaidrs ir viens, tam es vēl neesmu gatava. Mazs noslēpums, šis ir dubultmētelis, nēsājams arī uz pelēko pusi, vai nav izcili!?
Un vēl viena lieta, kas man ļoti iepatikusies. Interesantas zeķes! Jā, jūs izlasījāt pareizi. Vēlviens veids kā atdzīvināt jau ierasto komplektu. Manējās šoreiz piezemētas, svītrainas.  Nedomāju, ka to kādreiz teikšu, bet ir jājiet zeķu šopingā, bāc es tiešām novecoju! Šī bija manas dzimšanas dienas nedēļa un ak, nostaļģija bija jūtama. Gads paiet pārāk ātri. 
_____
Oh, coats, coats!A good coat can save an outfit, that is a fact. This pink one does the job. Conclusion, long coats make you feel badass. They make me feel like I rule the world, ok, maybe not the world, but the definitely the street (street is you runway, right?). And this even isn't the longest possible outerwear. What do the ones till ankles make you do? One thing is clear, I am not ready for that yet. A little secret, this one is double-trouble, can be worn inside-out, a longer grey coat, brilliant!
And another thing I have recently picked up - interesting socks! Yes, you read it correctly. Another way to revive your usual combination. Mine this time low-key, striped ones. I can't believe I am saying that, but I will need to go sock shopping...  man, I am really getting older. This was my birthday week and oh, the nostalgia was really hitting me. A year passes by way too quickly. 
Mētelis - mammas šūts
Krekls, bikses - thrifted
Kedas - Converse
_____
Coat - made by my mom
Shirt, jeans - thrifted
Sneakers - Converse