Saturday, January 17, 2015

Pilnīgi normāli | Perfectly normal

Mani kaitina, ja mati traucē darīt lietas. Ar to gadās saskarties bieži, tāpēc nemitīgi meklēju jaunus un vienkāršus (kas ļoti svarīgi) veidus, kā tos smuki "savākt". Šajā ierakstā viens no tādiem.
Nepaiet neviena nedēļa bez kāda jautājuma par maniem matiem. Cik ilgi tie jāmazgā, cik ilgi jāžāvē, kad pēdējo reizi biju pie friziera un tad vēl, kā es vispār guļu?
Matu mazgāšanas un žāvēšanas process ilgst apmēram stundu, iespējams vairāk. Man nav mīļākā friziera. Un es guļu normāli, ar matiem uz blakus spilvena...
_____
I get annoyed if my hair disturbs me when doing things. I get to experience it quite often, that is why I am constantly looking for ways to get them together nicely and simply,which is important. In this post I show one of them.
No week goes by without a question about my hair. How long does it take to wash them, and how long do I blow-dry them,when was the last time I went to hair-dresser and finally, how do I even sleep?
The whole process of washing and drying takes about an hour, maybe more. I don't have my favorite hair-dresser. And I sleep like a normal person, with my hair on the pillow next to mine...
Cepure - New Yorker
Džemperis - HM
Bikses - Mango
_____
Beanie - NewYorker
Jumper - HM
Pants - Mango