Sunday, November 30, 2014

Mana metode | My method

Par savu ārējo izskatu ir jābūt pašpārliecinātam. Ir jājūtas savā ādā, nevar izlikties kaut kas, kas neesi. Bet kā lai paplašina robežas, ja nevar nedaudz izlikties un paekspermentēt? Vajag izmēģināt, ko jaunu priekš sevis. Tas jaunais tad būs komfortzonas paplašinājums.
Man bieži liekas, ka nu viss, esmu sevi izsmēlusi, te vairs nekādi komplekti nesanāk. Un tad ir dienas kad es uzvelku džinsus un džemperi, tās ir manas zemākās dienas. Lai nonāktu pie laba outfita, viss sākās ar vienu apģērba gabalu, piemēram, šo uzticamo second-hand džemperi. Dažreiz, ļoti grūtos gadījumos, sanāk mazo modes skati mammai uztaisīt, velkot mugurā visu pēc kārtas un tad ejot līdz spogulim, un vēl mammai atrādīt. Tas vienmēr dod rezultātus!
_____
One need to be confident about your looks. One have to feel good in your own skin, and can't pretend to be someone else. But how can you expend your boundaries without little bit of pretending and experimenting? I need to try something new for myself. That new thing then can be comfort zone's extension. Which is always good.
It often seems to me that I have depleted myself, there's no more outfit combinations I can come up with. And then comes that days, when I wear jeans and a sweater, those are my lowest days. To have good outfit everything starts with choosing one clothing item, for example, this trusty second-hand sweater. Sometimes, in very difficult cases, I do little fashion show for my mom, I put on everything that could make something and then going to the mirror and to show it off to my mom. This always gives results!Foto - Reinis Grīnvalds

Cepure - New Yorker
Šalle - Cubus
Džemperis, mētelis - second-hand
Svārki - H&M
Zābaki - House
_____
Beanie - New Yorker
Scarf - Cubus
Jumper, coat - second-hand
Skirts - H&M
Boots - House