Thursday, June 12, 2014

No melnā uz balto | From black to white

Visā ir jāatrod pozitīvais. Drūmā un pavēsā dienā no skapja var izvilkt sen nevilktu apģērba gabalu. Pēdējās nedēļas nav bijušas tās priecīgākās, bet beidzot esmu kaut cik uz kājām, un mana gaita jau ir cilvēcīga. Par grūtībām runājot, vakar klausoties Prāta kutināšans seansu, par iziešanu no komforta zonas, no Valda Meldera izskanēja teikums, ka to uzdrīkstēties ir spējīgi tie, kas koncentrējas uz to, kas būs, saskata to labo aiz grūtībām. Tajos grūtajos brīžos, melnajās dzīves svītrās, kad nav citas iespējas kā tikai laiks, ir jāatcerās, ka pēc šī,tad būs ok. Melnās svītras nomaina baltās. Bez tā melnā, mēs nenovērtētu balto. Lauztās potītes dēļ, es nedaudz vairāk novērtēju iespēju būt Parīzē. Un es vēlvairāk novērtēšu šī gada lielo ceļojumu, kā vienmēr, Francija kā galamērķis.
Bāc, sanāca ļoti klišejiski, bet tā vienkārši ir, un šis ir kā apliecinājums pašai sev, ka es varu iziet caur tiem melnajiem mākoņiem. Un atgādinājums Tev, jo dažreiz piemirstas.
_____
You need to see the positive in everything. In gloomy and chilly day taking out clothing piece you havn`t worn in a long time. The last few weeks havn`t been the happiest, but finally I`m back on my feet and my walk is more like human. Talking about struggle, I watched Prāta kutināšana (something like TedTalks Latvian edition) where they talked about stepping outside of your comfort zone, Valdis Melderis (psychologist and radio voice) that people who have guts to do that are the ones who see the good that will be after the struggle. In the tough moments, in the black lines of life, when there is no other options, only time, you need to remember that after this, it will be ok. The black lines are changed my white ones. Without the black, we wouldn`t appreciate the white.
Because of the broken ankle I enjoyed my Paris trip more. And I will appreciate this year`s roadtrip even more, as always, France as destination.
Damn, it got pretty cliche, but that is how it is. And this is reminder for myself that I can go through the black clouds. And reminder for you too, sometimes you just forget!

Veste - Reserved
Blūze - HM
Bikses - Cubus
Josta - Lindex
Kaklarotas - dimants no Etsy, bites rota no mākslinieces Marutas Raudes
_____
Vest - Reserved
Blouse - HM
Jeans - Cubus
Belt - Lindex
Necklaces - diamond one from Etsy, bee pendant from local artist Maruta Raude