Thursday, July 12, 2012

Iedvesma | Inspiration

Sveiki! Tā kā esmu atpakaļ no sava atvaļinājuma 3 nedēļu garumā jeb ceļojuma uz Franciju ar ģimeni, laiks atsākt bloga ierakstus, un tā kā vasara ir šeit un brīvais laiks ir vairāk, dienu outfiti būs biežāk! But not this time!
Ceļojums ,protams, bija superīgs un iespaidi dažādi, karstums ir izbaudīts un gulēšana teltī arī. Bildes gan nākamajā ierakstā, jo pie tām vēl tiek strādāts un ceļojuma video arī būs, bet tas gan vēlāk vēlāk.
Vēl neesmu uztaisījusi nevienu vasarai veltītu ierakstu tāpēc šoreiz bildes Jums iedvesmai! Vēl atlikušajā vasarā solos sev ka ģērbšos drosmīgāk, novēlu to arī Jums, eksperimentējam! ;)
_____
Hello! As I am back from my vacation or 3 weeks lasting trip to France with family, it is time to resume blog posts, and as summer is here and free time is much more outfits will be more! But not this time!
Trip, of course, was amazing and impressions different, heat is enjoyed and sleeping in tent too. Pictures will be in next post, because to those being worked on and trip video will be up too, but that much later.
I still havn`t made any post dedicated to summer that`s why this time pictures for your inspiration! The rest of the summer I promise myself to dress brave, and I suggest you too experiment! 

 Šo bildi nevarēju neielikt! | Couldn`t pass out this picture!