Thursday, March 15, 2012

Joprojām melnbalts | Still black-and-white

Čau! Tikko sācies brīvlaiks un tulīt jau tas beigsies,kaut tas laiks tik ātri neskrietu.Bet nu ko? Labāk ar brāli uzbildējam uz jumta bildes. Esmu iestrēgusi melnbalto bilžu atkarībā un krāsas bildēs vispār vairs nepatīk.
 Pavasaris ir jūtams tikai jāgaida lielākus plusus lai var ziemas mēteli skapī nobāst. Bet kamēr te paliks siltāks,nākošnedēļ jāaizbrauc uz Londonu kur jau tagad silts. Tikai 4 dienas lai apskatītu pilsētu un lauku apkārtni,un ,protams, lai aizbrauktu uz Oxford street un pastaigātu pa veikaliem.
Tikmēr domāju, ko modīgu šeit jums varētu pasniegt...
_____
Hi! Holidays just started and soon they will end, although time is running. But now what? Better take some photos on roof with my brother. I am stuck in black-and-white photography and now colors in photos I don`t like at all.
Spring is coming and I wait for higher plus degree,to put my winter coat back in closet. But while here will get warmer, next week I am going to London where is warm right now. Only 4 days to view the city and country side,and of course go to Oxford street shopping.
 Meanwhile I think what fashionable I can show you...


Paldies meitenēm,kuras man uzdāvināja šīs mākslīgās orhidejas kādas ilgi meklēju,un varēju pārvērst matu rotā!

Žakete- second hand
Tops- H&M
Bikses - Zara
Kurpes - Walking
_____
Thanks girls,who gifted me these fake orchid witch I looked for a while now,and I could made hair accessory from them!


Blazer - second hand
Top - H&M
Jeans - Zara
Shoes - Walking

Foto: Reinis Grīnvalds