Friday, August 19, 2011

Esmu jau atpakaļ,un šodien ar vēlvienu rakstu/bildēm par mammas (Daces Grīnvaldes) Etsy veikalu. Tātad šodien šūti vienkārši, kimano tipa krekli, šalles ar bārkstīm un sudraba dekoriem,un turbāni jeb matu aksesuāri jeb "izvēlies kā jūs to sauciet". Man pašai šitas viss ļoti patīk,un pati gribētos to visu. Bet tie ir tikai 1 eksemplārā un man ir neliela vēlēšanās to pelēko kreklu dabūt sev,jo turbāns ir. :)
Un šalles ir nesājamas ļoti daudzos veidos. Un turbānu Tu pats vari sasiet kā vēlies, ja vēlies pirkt Tu vari man uzraksīt un es Tev došu kādas instrukcijas kā sasiet un velkāt šo rotu.
Te bildes
_____
I am back,and today with another text/photos about my mom`s (Dace Grīnvalde) Etsy shop. So, today sawed simple,kimono type shirts, scarfs with fringe and silver decors,and turbans or hair accessories or "choose how to name it". I like this all very much,and I want all that too. But this all is in only one sample, and I have little wish to get that grey shirt to myself, because I have turban. :)
And scarfs is wearable very many ways. And You can tie turban how you want, if you want to buy it You can text me and I will give you some instructions how to tie it and wear this.
Here photos.Šodien ,starp citu, bija ļoti lieliska diena. Ar Rūtu bijām staigāt pa second-hand veikaliem,visiem kuri ir Valmierā, un es arī kaut ko atradu,tā pēdējā veikalā un tikai vajadzēšanas pēc,bet ir, un patīk! Un kopā ar mammu nopirkām man DC botas par 14 Ls, kurām īstenībā būtu jāmaksā hmmm, 50 Ls. Un tikko paskatijos DC mājaslapu un izrādās šitās botes ir viņu jaunā 2011 rudens/ziemas kolekcijā. Man šoks!!! Un botas is pilnīgi nevelkātas, zole vēl tīri balta. Tātad šis ir vēlviens iemesls kāpēc lietoto apģērbu/apavu veikali ir labākie!
 ----šeit jūs varat apskatīties kā viņas izskatās
_____
Today,by the way, was really great day. With Rūta went to some second-hand shops, all which is in Valmiera, and I found something too, in last shop and only because I needed something,but there is, and I like! And with my mom bought me DC sneakers for 28 $, which should cost something like hmmm, 100 $. And just watched in DC homepage and turns shoes is from their new 2011 fall/winter collection. I`m in shock!!! And sneakers is completely new,sole is clean white. So this is another reason why secound hand shops is the best!  
----here you can check how sneakers look

Un šodien nopirku arī savas ļoti iecerētās kurpes,manas pirmās aukstpapēdenes,un aaahhh tik burvīgas.
_____
And today bought my proposed shoes, my first heels,and aaahhh so adorable.

Foto: Dace Grīnvalde


Visus šos darinājumus Tu vari apskatīt,uzlaikot,nopirkt arī Valmierā, Diokanāta ielā 6, vecajā pasta ēkā,pie Citadeles bankas ieejas. Ar norādi "DG stila grupa", 3.stāvā. 
Tiks radīts arī kaut kas jauns!
Atā,izbaudam pēdējās vasaras dienas. :)
_____
All of these creations you can check,try it on,buy in Valmiera,Diokanāta street 6,old post office building, next to Citadele bank entrance. With sine "DG stila grupa" , at 3th floor.
There`s gonna be something new too!
Bye, enjoy last summer days!